Horoz

Horozlar günlük hayatta insanlara güneşin açıp sabahın olduğunu bildiren bir hayvan olarak tanınır. Bu özelliğinden dolayı kahve falında görülen horoz ise aydınlığın geleceğini, kötü olumsuz olayların yerini iyi şeylere bırakacağının habercisidir.

Kahve falında horoz müjde veren haberci olarak yorumlanır. Kahve falında çıkan horoz sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Beklenen bir sevgili, eş, dost var ise onun geleceğini işaret edebilir. Ayrıca horoz güçlü bir hayvandır ve sesini herkese duyurabilmektedir. Kahve falında görülen horoz ise güçlü bir değişimin olacağını anlatmaktadır. İnsanı yaşantısında olan değişikliklerin olumlu yönde olacağını haber vermektedir.

Horoz bulunduğu ortamın tek hakimidir. Bu nedenle kahve falında görülen horoz kişinin etrafındaki insanlara sözünün geçirebilmek için çaba sarf etmesi gerektiğini işaret eder.

Horoz” için 27 yorum

  • 15 Ocak 2018 tarihinde, saat 15:20
    Permalink

    SEVMEYWENKADI9NINYAPTIĞI DAVRANIŞLAR SİZHARBİDENSAFSINIZ HASRETİMİNARKDAŞLARINI SAFINEANLMAGELDĞİNİ DAHAİYİBİLİRLER .HER KESFARKLIDIRKİ İKİXLERDAHİL AYNIYUMRTA OLSABİLE F A R K L I D I R L A R SIKLIDIM YA SİTENİZDEN

  • 15 Ocak 2018 tarihinde, saat 15:18
    Permalink

    3 YIL OLDU KETONOLİJ VBESLENMEPROGRAMIYAPIYORUM İNANINKİACİLİ YOLU7NUNTUNTUMESKİDENHERGECEACİLDEYDİĞMKİ. HASTAMI GRİPMİ ASLAYOKKİİ. U8MARIMEWŞİMDEYAPARAYNIŞEYİ EVLATLARIMIZİÇİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.