Katina 5 Kart Açılımınız ve Yorumları
Kalif Ters
Kalif Yakut'un atı Şiddet, zulüm, kibir, kararsızlık.Bu kart ayrıca düşmanlarınızı hafife almamanızı söylüyor, onları dinlemek sizin lehinize olur. Sevdiğiniz kişiden ayrılık olabilir ama çözülebilecek.


Balık Ters
Ters çıktığımda aniden ortaya çıkacak bir düşman. Sizin başınıza gelirse hızlıca yüzersiniz ve düşmanlarınızdan kurtulursunuz. Başka bir karttan sonra ters çıkarsa o kişi sizi şok edecek. İlk kartlarınızdan değilse kararlarınız ve umutlarınız güçleniyor.

Mezar Ters
Her şey karanlık ve cesaretini kaybedeceksin ama bu kart ters görünürse sorunu sağlığı ve olayları düzeltme çabası sonuç vericek.

Yelkenli
Bir yolculuk. Hayatın değişimi. Gelen bir fırsat. Şans ve başarı için yeni yollar açılıyor. Yeni tecrübeler seni zenginleştirecek. Hayatınız bir anlam kazanıyor çünkü olan şeyler ilginizi çekiyor. Bu kart çıkarsa üstünüzde izler bırakacak bir yolculuk anlamına geliyor. Birçok olay gerçekleşmeye mahkûm.

Yılan
Kandırılacaksınız, ihanete uğrayacaksınız. Bu kart bir kişinin size büyük zarar vermek istediğinin bir uyarısıdır. Yılanın kim olduğunu bulun.


[maxbutton name=”Baska 5 Kart Cek”]   [maxbutton name=”3 Kart Acilimina bak”]