Katina 5 Kart Açılımınız ve Yorumları
Çapa
Bu kart işte ve aşkta güvenlik ve kesinlilik için çok büyük bir gösterge. Yeni arkadaş beraberinde istikrar ve kesinlilik getiriyor. İşte avantaj ve aşkta sadakat. Sorgulayan bir bayansa evinin sultanı ve bu kartı taç gibi taşıyor.

Derviş
İyi bir alamet. Bu kartın getirdiği haberlere ve kelimelere dikkat etmelisin. Gerçekleri söylüyor. Doğru görüş yönünü gösteriyor. Gerçeği öğrenirseniz hata yapmaktan kurtulursunuz. Gerçek size tekrar güven kazandırır. Bugüne kadar yaşadığın sıkıntılar sana bilgelik kazandırdı ve ona uygun davranmalısın.

Tilki Ters
İstek ve şüphe. Gelecek bir tehlike var kötü ve kurnaz birinden geliyor. Gözlerini açık tut bu kişinin kişisel gaddar amaçları var. Kart ters çıkarsa bu demek ki ilgilendiğiniz kişiye yaklaşmak için hile kullanabilirsiniz, hedefe ulaşmak için.

Assyranta Ters
Assyranta Abanoz'un sultanı Bu kadın kötü bir ortak ve kötü bir ilişki demektir. İlk açılan kart olmaması iyidir. Ailede bölünme veya kazanılmış bazı şeyleri kaybetmek olası. Aşk Anlamı : Birisi veya sosyal farklılıklar ve ekonomik zorluklar yüzünden çift arasında sorunlar yaşanacak, ancak bunlar atlatılacak.

Munzur Ters
Abanoz'un siyah atı Sebepsiz yalan söyleyen biri. Kendini duygusal anlamda ifade edemeyen. Maddi mal için hırs. Sevdiğinizi söylüyorsunuz. Savaşıyorsunuz ve acı çekiyorsunuz.


[maxbutton name=”Baska 5 Kart Cek”]   [maxbutton name=”3 Kart Acilimina bak”]