Falda Koltuk Görmek, Kahve Falında Koltuk

Koltuk

Kahve falında koltuk görmek, falında koltuk çıkan kişinin makamını koruyacağına ya da üst makamlara terfii edeceğine delalettir. Devlet dairesinde bir makama işaret eden koltuk, kahve falında koltuk çıkan kişinin işinde huzur bulacağını ve yerinin sağlamlığını gösterir. Gelip geçici bir işe değil düzgün bir işe ve mesleki iktidara işaret eder.

Kahve falında koltuk çıkan kişinin, iş hayatında rütbece ondan üst kişiler ile iletişim içinde olacağı ve onlar sayesinde yükseleceği anlamı da çıkmaktadır. Pek çok kişinin kahve falı yorumunda göre maaşta gerçekleşecek artışı da ifade edebilmektedir. Maddi yöndeki sıkıntıların biteceğini ve iş hayatınızdaki huzursuzlukların geride kalacağını gösteren koltuk sembolü, çevresindeki şekil ve sembollere göre yorumlanmalıdır. Koltuk üzerinde oturmak, kariyerinizde yükseleceğinizi göstermektedir. Koltuktan inmek işten ayrılmayı gösterir. Koltuğa arkanızı dönmek makam ve mevkii gibi şeylerle değil, gönül ve maneviyata yönelmeyi gösterir. Genel itibarı ile kahve falında koltuk görmek hayırlı anlamlar taşımaktadır. Koltuğun bardağın üstünde oluşu, olayın gerçekleşme zamanının yakında olacağı anlamındadır.

Kahve falında koltukta oturan birini görmek , kişinin rahatına düşkün bir yapıda olduğunu ve etrafındaki rahatını bozan insanlardan uzaklaşarak biraz kafa dinlemesine sebep olacak fırsatları değerlendireceğini çağrıştırır. Sessiz sakin bir ortamda ne kadar yaratıcı olabileceğinizi bildiğiniz için arayış içine girdiğiniz şu günlerde beklediğiniz fırsat ayağınıza gelecek ve  sizde rahat bir soluk alacaksınız. Başka bir tabire göre iş hayatınızda görmekten rahatsızlık duyduğunuz bir insanı çevrenizden uzaklaştırmanın yollarını aradığınızı ve bu yolları en kısa sürede bulacağınızı ifade etmektedir. Falda koltukta oturan birini görmek , yoğun günleri geride bırakıp rahata ereceğiniz bir döneme girmek demektir.

Falda koltukta oturan kadın görmek ne demektir sorusunun bir diğer cevabı ; yaşamdan zevk almayı bildiğiniz için eğlence anlayışınızın yüksek olduğu günlere yelken açmak demektir. Pratik bir hayat tam size göre bir yaşam tarzıdır ve her şeyi en kolay yollardan halledip sadece eğlenceye odaklanıyorsunuz. Ayaklarınızı uzatıp kaldığınız yerde güzel bir film izlerken bile oldukça eğlenirken yanınızda bir sevgilinin olacağı günlerin özlemini duyuyorsunuz. Aşk hayatında özlemini çektiğiniz bu geçici durumun sizi üzmesine izin vermeyin biraz etrafınıza odaklanın . Sizin dikkatinizi çekmeye çalışan birileri var ve siz fark etmemek için özel çaba harcıyor gibisiniz. Şu aralar saçlarınıza kafayı takmış durumdasınız ve önünüze gelen bakım ürününü kullanıyorsunuz biraz dikkatli olun ve sadece tek bir ürünü sürekli kullanarak çözüm arayın.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın