Falda Kuyu Görmek, Kahve Falında Kuyu

Kuyu

Kahve falında kuyu görmek, sevdiğiniz bir kişiyi son zamanlarda aldatmayı düşündüğünüzü ve bu düşüncenizin size çok zararı dokunacağının bir habercisidir. Kuyu görmek, hilenin, aldatmanın ve düzenbazlığın bir sembolüdür. Yaptığınız veya düşündüğünüz her kötü iş dönüp dolaşıp sizi bulacak ve size verecektir. Kötü işlerden vazgeçerek, ahlak sahibi dürüst insan olmaya çalışmalısınız. Son günlerde malınızda bir eksilme olacak ve zarara uğrayacaksınız. Ailenizden veya sevdiklerinizden bir kişi bir hastalığa yakalanabilir veya vefat edebilir.

Falda kuyu görmek, gökyüzü bugün oldukça güzel ve yaşadığınız streslerin biran önce kaybolacağını ve büyük bir huzura kavuşacağınızın habercisidir. Okul hayatınızda daha başarılı olmak istiyorsanız daha çok çalışmanız gerektiğinin bir işaretidir. Daha iyi bir kariyer ve meslek sahibi olmak istiyorsanız çalışma temponuzu biraz daha arttırmalısınız. Dışardan gelecek yorucu etkiler sizi bu yolda oldukça zorlayabilir fakat aldığınız kararlar ve belirlediğiniz hedeflere ulaşmak için her ne olursa olsun büyük bir mücadele ile hayallerinize ulaşmaya çalışmalısınız.

Kahve falında kuyu görmek, iş hayatınızda ticaretinize haram kattığınızı ve size zarar verecek işler içerisinde olduğunuzun bir göstergesidir. Ticaretinizi tekrar gözden geçirerek, kazançlarınızda haram olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Az ve öz, emeklerinizin karşılığını almak sizi daha çok zengin edeceğini sakın unutmayın. Aşk hayatınızda sevgiliniz veya eşinizle dışarı çıkın ve hayatın tadını yaşayın. Karşınızdaki kişiyi mutlu edecek davranışlar sergileyin ve ona sevdiğinizi söyleyin.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın