Falda Lamba Görmek, Kahve Falında Lamba

Lamba

Falda lamba sembolü aklınıza gelecek olan ve hayatınız için çok önemli olan bir fikir anlamındadır. Lamba eğer etrafına parlak ışık saçıyor ise kısa zaman içerisinde çevrenizi etkileyecek bir girişimde bulunacaksınız. Etrafınızdaki insanlardan alacak olduğunuz övgüyü işaret eden lamba sembolü sizin hayatınızda başarılı bir kişi olacağınızı ve bir çok konuda büyük başarılara adım atacağınızı gösterir. Lamba genellikle sevdiğiniz bir kişiyi de temsil eder. Eğer yakın çevrenizde bir dostunuz büyük işlere imza atıyorsa sizin sayenizde atacak. Falda lamba gören kişi öğrenci ise istediği okulu kazanacak demektir.

Kahve falında lambanın sönük olduğunu görmek iş hayatınızda bir takım sıkıntılara işarettir. Bir terfi haberi alabilirsiniz ya da sizin hakkınızı gasp edecek bir kişi ile karşılaşabilirsiniz. Bu konuda dikkatli olmanız gerekmektedir. Eğer lamba gören kişi evli ise eşi ile ilgili bir takım sorunların kısa zamanda açığa çıkacağına ve çözüleceğine delalet eder. Lamba genellikle fincanda görülür. Eğer lamba tabakta görülüyorsa kısa sürede hane içine gelecek bir haber iç huzurunuzu arttıracak demektir.

Kahve falında lamba sembolü görmek
Kahve falında lamba, aydınlık, refahlık ve huzuru ifade eder. Lambanın görülmesi şekline göre yorumlanır. Eğer lamba içi boş ise, önünün açık olduğunu gösterir. Eğer içinde tel kırıntıları varsa, istediği şeyi hemen yaşayacak anlamını çıkartılır.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın