Leğen

Kahve falında leğen görmek berekete ve bolluğa işarettir. Kişi o yıl içerisinde oldukça mutlu olacak ve tüm kötülüklerden kurtulacaktır. Dünyalığı iyi olacak ve yüksek makam mevkilere ulaşacaktır.

Falda leğen görmek, tez vakitte evliliğe işarettir. İlişki hayatınızda yeni kişilerle tanışacak, hoş sohbet edeceksiniz. İş ve okul hayatınız istediğiniz gibi oldukça başarılı geçecektir. Falda leğen gören kişi eğer hamile ise erkek çocuğun bir habercisidir. Bazı yorumlara göre leğen görmek bir kişinin ölüm haberini almak anlamınada gelebilir.

Falda leğen görmenin anlamı nedir sorusunun yorumlarından bir tanesi de yeni bir işe gireceğinizi ve bu işte oldukça başarılı olacağınız anlamına gelir. Temizliğe işarettir, eğer kirli pasaklı biriyseniz hayatınıza çekici düzen vermeniz gerekiyor. Temizliğin imandan olduğunu sakın unutmayın.

Leğen görmek aşk hayatınızda mutluluk ve huzuru yakalacağınızın bir tabiridir. Yüzünüz gülecek ve çok mutlu olacaksınız, kederli günleriniz tez vakitte gidecektir. Manevi duygularınız hareketlenerek, inancınız kuvvetlenecektir.

Leğen” için 4 yorum

 • 14 Ocak 2014 tarihinde, saat 17:59
  Permalink

  naif

 • 14 Ocak 2014 tarihinde, saat 17:12
  Permalink

  gerçekten çok sevdiğim birisine yakınlaşaçakmıyım

 • 14 Ocak 2014 tarihinde, saat 17:11
  Permalink

  çokkk sevdiğim birisini bulabilecekmiyimmmmmm

 • 11 Ocak 2014 tarihinde, saat 16:10
  Permalink

  şansım varmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.