Falda Meşale Görmek, Kahve Falında Meşale

Meşale

Falda Meşale Görmek
Geleceğe dair ipuçları verdiğine inanılan bu eski yöntem, kahve telvelerine bakılarak yorumlanır.  Fal bakan kişinin hisleri ve falına baktıran kişinin birlikte oluşturduğu enerji sayesinde anlam bulur.  Saatin tersi yönünde çevrilir, tabağına kapatılır ve soğuduğunda yorumlanmaya hazırdır. İnternet de dâhil olmak üzere birçok kaynak, kahve falı ve sembollerine dair bilgiler sunmaktadır. Telvelerin oluşturduğu şekiller, her zaman merak konusu olmuştur. Dağları, yolları, rakam ve harfleri yorumlamak nispeten kolay olsa da, meşale gibi sembolleri yorumlamak daha zorlayıcıdır.

Kahve falında meşale görmek, her zaman olumlu olarak yorumlanır. Fincanı kapatırken niyet edilen konunun iyi bir şekilde sonuçlanacağının işaretini verir. İş hayatına dair de ipuçları vererek, kişinin iş yaşamında kavuşacağı başarıyı gösterir.

Kahve falında meşale görmek, neşeli ancak kararlarında netlik gösteremeyen kişilikleri ifade eder. Aldığı kararların arkasında fazla duramayan, çabuk vazgeçen özellikleri vurgular. Ayrıca meşalenin yanında çıkmış olan herhangi bir harf de, yine o harfi adında barındıran kişiyi temsil eder. Falı yorumlananın ya da birlikteliğinin olduğu kişinin açgözlülüğüne dair izler taşır.

Kahve falında meşale görmek mutluluk ve huzura işarettir. Sıkıntılarınızı üzerinizden atmaya ve feraha ermeye delalet eder. İş hayatınızda yüksek bir mertebeye ulaşabilirsiniz anlamına gelmektedir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın