Falda Parmaklık Görmek, Kahve Falında Parmaklık

Parmaklık

Kahve falında parmaklık görmek, mal ve mülkün emniyet içerisinde olacağına işarettir, aynı zamanda etrafınızdaki kişilerle oldukça iyi geçineceğinize, mutlu olacağınızın bir göstergesidir. Hükümetin ve kanunun oteritesinin gücünü gösterir. Geçmiş dönemlerde işlediğiniz bir suçtan dolayı hapis yolu gözükebilir, bu gibi durumlarla karşılaşmamak için illegal işler içerisine girmemeniz gerekiyor. Hayatınızı helal yollardan kazanmaya çalışın.

Parmaklık görmek, son günlerde oldukça sıkntılı ve bunalım içerisinde olduğunuzu gösterir. Bu gibi durumlarda kendinizi arkadaşlarınızla birlikte dışarıya atabilir, en azından temiz hava alarak rahatlamaya çalışabilirsiniz. Zorluklar ve problemler hayatınızın her döneminde karşınıza çıkacaktır, önemli olan bu zorluklara karşı göğüs germek ve inançlı bir şekilde sabırlı olmak. Mutlaka en kısa sürede huzura, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacaksınız.

Kahve falında parmaklık görmenin anlamı nedir sorusunun bir diğer cevabı ise aşk hayatınızda sevgiliniz veya eşiniz ile aranzdaki olan enerji bağını daha da kuvvetlendirin ve ona her zaman duygularınızı tekrar tekrar ifade edin.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın