Rüyada gecelik giydiğini görmek

Rüyada gecelik giydiğini görmek

Rüyada gecelik giydiğini görmek ya da satın almak hayırlı, helal kazanca yorumlanırken hayatında yaptığı yada yapacak olduğu her konuda Allah’ın kolaylık ve huzur bahşedecek olduğuna ve şansının, kısmetinin de açık olmasına yorumlanır.

Rüyada gecelik giydiğini görmek, bu rüyayı gören kişi bekarsa kısa zaman içinde evlenip mutlu olacağına delalettir. Rüyada beyaz renkte gecelik giymek hayra, dinen güzel ve hayırlı olan ibadet ve tavırlara, iman kuvvetine, hayırlı ve Allah’ın da hidayetine ermiş bir eşle evlenecek olmanıza tabir olunur. Rüyada siyah renkte gecelik görmek anlamı karı koca arasında anlaşmazlık ve güven sorunlarının olmasına, sorunlu ve yolunda gitmeyen bir evliliğe delalet eder. Rüyada mor renkte gecelik görmek aile arasında gerçekleşecek sürtüşme ve fikir ayrılıklarının yaşanacak olmasına, sıkıntılı, huzursuz günlere tabir olunur. Rüyada eski ve yıpranmış, yırtık olan bir gecelik görmek evlendiğin kimsenin cimri ve elide sıkı olan bir kimse olmasına, geceliğinin yandığını kül olduğunu görmense eşinin sağlık sorunları yaşayabileceğine delalettir.

YORUMLAR

  1. Billur aymelek dedi ki:

    Beyaz desenli bir gecelik giymiştim.Yorumu çok beğendim inşallah bu durum gerçek olur.Tabikiki hayallerim var umutla bekliyorum.