Falda Timsah Görmek, Kahve Falında Timsah

Timsah

Kahve falında timsah görmek, düşman bir kimseye, zulüm yapan bir kişiye, haksız kazanç elde eden kişilere, aldatan alçak kimselere işarettir. Rakiplerinize ve düşmanlarınıza karşı kazanacağınız başarıyı ve güçlülüğü haberdar eder. İş hayatınızda oldukça başarılı olacağınıza, rakip firmaların bu başarınızı kıskanacağınızı gösterir.

Falda timsah görmek, aile ve iş hayatınızda sizin parmağınız olmadan, herhangi bir nedenden dolayı gelişen durumlara karşı oldukça sabırlı ve güçlü olmanız gerektiği belirtir. Eğer bu durumlar karşısında oldukça sabırsız ve aceleci davranırsanız, zararlı çıkan sadece si olursunuz. Hayatınızda her ne kadar bazı şeyler istediğiniz gibi ilerlemesede ilerleyen vakitlerde oldukça mutlu ve huzurlu olacağınıza emin olabilirsiniz. Bu negatif durumlar karşısında inancınızı asla kaybetmemelisiniz. Aşk hayatınızda ise fırtına öncesi bir sessizlik yaşanıyor desek yanlış olmaz. Duygularınızı tamamiyle özgür bırakın ve karşınızdaki kişiye içinizdeki düşünceleri ve duyguları olduğu gibi aktarın, artık cesur olma vaktiniz geldi. Eğer onu kaybetme korkunuz varsa bu korkuyuda üzerinizden kaldırıp atın.

Kahve falında timsah görmenin anlamı nedir sorusunun bir diğer cevabı ise işinizi ve çalışmalarınızı hiçbir zaman şansa bırakmamanız gerektiğini işaret eder. Hedeflerinizi her zaman olduğu gibi dahada yükseltmelisiniz ve oldukça yoğun bir şekilde çalışarak, hayallerinize ulaşmalısınız. İnanç ve manevi hayatınızda ise ibadetlerinizi eksiksiz olarak yerine getirmeye çalışın, yolda gördüğünüz yardıma muhtaç kişilere yardımcı olmadan onların yanından boşvermiş gibi uzaklaşmayın.

Kahve Falında Timsah Kafası Görmek

Kahve falında timsah kafası görmek; kahve falları yaşamımızı kolaylaştıran ve gelecekten ipuçları veren durumlardır. Bugün sizlere kahve falında timsah kafası görmek ne anlama gelir? Onu anlatacağız. Öncelikle bu falın sizlerin karşısına çıkma ihtimalinin çok zor olduğunu belirtelim. Sizler bu yazıyı okuyorsanız büyük ihtimalle falınızda timsah kafası çıkmıştır. Bu falın anlamı genel olarak işe işaret eden kehanetten gelir. Bu kehanetin anlamı sizlerin çalıştığı ve ya kurduğu işte büyük bir düşmanınızın olduğunu gösterir. Dikkatli olmanız gereken bir süreçten bahsediyoruz; siz ne kadar çaba gösterseniz de karşınızda hep işinizi terse götürmeye çalışan bir insandan bahsediyoruz.  Sizler adımlarınızı düzenli atmazsanız o zaman yapılacak ilk iş eşyalarınızı toplamak ve iflasınızı söyleyecek haberciyi beklemektir.

Falda timsah kafası görmek; kahve falları çok eski tarihlerden bu yana gelecekten işaretler göstererek için kullanılmıştır. İnsan kaderi çok önceden belirlenmiştir diye bir cümle doğru değildir. Kader çizgimiz önceden belirlenmiştir, timsah kahve falları içinde olumlu kehanetlere sahip değildir. Kahve falında timsah kafası görmek demek sizlerin kıskançlık kıskacı içinde yer alacağınızı işaret eder. Timsah kafası kıskançlığa yorumlanan kehanetler içinde yer almakla birlikte bu fal sizlerin karşısına çıktıysa daha dikkatli olun. Ayağınızı kaydırmak isteyen birileri var ki bunlar sizlere çok ta uzak kimseler değiller. Falınız olacak olayların işaretlerini sizlere gösteriyor, kaderinizde bu olayı değiştirmek de var. Bunu başarmak için yapmanız gereken sadece dikkatli olmak.

Kahve falında timsah gözü görmek

Fallar sizler için gelecek hakkında kehanetleri gösterir, timsah çok ta olumlu kehanetleri olan bir fal yorumu değildir. Kahve falı fallar içinde tarihi eskilere dayanan fallar içinde yer alır. Sizlerin kahve falına çıkan timsah dikkat etmenizi söylüyor. Kahve falında timsah gözü görmek; bu falımız yaşanacak olumsuz olayları işaret ediyor, sizleri zor günler bekliyor. Bu zor günler içinde maddi sıkıntılar yaşayacaksınız. Bu durumdan kurtulmanın iki tane yolu vardır birincisi sabır ikisi daha çok çabalamak. Hayat sizlere büyük bir oyun oynayacak ve güzel günlerin üstüne siyah perde çekecek, bu perdenin kalkması aylar sürecek olsa da sizler bu zor günleri aşacak sabra sahipsiniz.

Kahve falında timsah ağzı görmek

Kahve falında timsah ağzı görmek; hayvanlar çok uzun yıllardan bu yana çeşitli fallarda yol gösterici olmuştur. Hayvanların özelliklerine bakılarak fallar yorumlanır. Kahve falında timsah ağzı görmek, yine hayvanın içinde var olduğu bir faldır. Falınızın anlamı aşk hayatında yaşanacak olumsuz olaylardır. Falınız sizlere gelecekten işaret vererek uyarı gönderiyor, kaderinizle kehanetler birleştiği zaman sizler için zor günler başlayacak. Sevginize ve ya evliliğinize sahip çıkın sözü tam da bugünde sizlere lazımdır. Belki bir iftira belki de yaşanacak büyük kıskançlık olayları şu an hepsi işaretler içinde yer alıyor. Bu olayı doğru bir şekilde yorumlayıp her şeyin üstesinden gelebilecek özelliklere sahipsiniz. Bu zor süreç içinde ön yargılı davranma sizleri daha zor günlere sokacaktır.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın