Falda Yağmur Görmek, Kahve Falında Yağmur

Yağmur

Kahve falında yağmur görmek, hayırlara işaret eder. Bir bakıma yaşamınızda olumlu gelişmelerin yaşanacağına ve hayatınızdan son derece memnun olacağınıza tabir edilir.İş ve eğitim hayatınızda yeni arayışlar içerisine girmeli ve başarınızı arttırmaya çalışmalısınız. Yaptığınız yeni girişimlerle birlikte kariyerinizde olumlu değişikler yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınıza tekrardan yeni bir başlangıç yaparak, herşeyin daha güzel olmasını sağlayabilirsiniz.

Falda yağmur görmek, zenginliğin ve güzelliğin bir sembolüdür. Bereket ve bolluğun yaşanacağı bir dönem içerisine giriyorsunuz. Sıkıntılarınız azalacak ve problemlerinize çözüm bulacaksınız.Çevrenize zarar vermeden, güzel işler içerisinde olduğunuzu ve hayırlara vesile olduğunuza delalet eder. Hastalıklarınız şifa bulacak ve sıhhatinize kavuşacaksınız.Özel yaşamınızda bazı değişimler yaşacak ve huzurunuzu kaybedeceksiniz. Yaşanan bu tatsız gelişmelerin tek sebebi duygusal bağlarınızın yavaş yavaş bir başkası tarafından kopması olabilir. Üçüncü kişilerin ilişkinizi olumsuz etkilemesine kesinlikle izin vermemelisiniz.

Kahve falında yağmur görmek, kötülüğün ve fenalığın yok olacağına, iş ve okul hayatınızda başarı dolu günler geçireceğinize işarettir. Ayrıca bazı tabirlere göre kısmetiniz açılacak ve sevdiğiniz kişi ile evleneceksiniz, erkek çocuğu sahibi olacaksınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın