Falda Zürafa Görmek, Kahve Falında Zürafa

Bu yazımızda kahve falında zürafa, zürafa boynu, zürafa yavrusu ve falda zürafa kafası görmek gibi sembollerin anlamını öğrenebilirsiniz.

Zürafa

Kahve Falında Zürafa Görmek 
Kahve falında görülen zürafa, kibirli, kendini beğenmiş bir insanı işaret eder. Kişinin kim olduğu belirsizdir ve fal sahibinin kendisi bile olabilir. İnsanlardan kendini üstün görmek; yakın zamanda üzücü olaylara sebebiyet verebileceğine delalet eder.

Zürafa Ne Anlama Gelir?
Zürafa çıkan falda, fal sahibi için çevreden eleştiri gelebileceği, duygusal boşluk ve yalnız kalmaya yorumlanır. Çevreden bu kadar uzaklaşmak kişiyi bunalıma sokabilecek derecededir. Ayrıca fal sahibinin kırılgan bir kişiliği olduğuna da yorumlanabilir. Genel anlamda zürafa, kişinin yakınlarıyla iletişiminde sorunlara işarettir. Eğer falda zürafa çıkmışsa; kişi çevresindeki kişilere karşı davranışlarında dikkatli davranmalıdır. Böylece oluşabilecek sorunların önüne geçilmesi amaçlanır. Zürafa bu anlamda bir uyarı niteliğindedir.

Zürafa Boynu ve Zürafa Yavrusu Görmek
Falda zürafa boynu görülmesi; kariyer alanında mertebenin yükseleceğini işaret eder. Özel hayatta ise bekâr kişilerin aşk yaşantısında ciddi gelişmeler olabileceğini gösterir. Falında zürafa boynu çıkan bu kişiler hoşlandıkları kişilerle yakın zamanda iletişim kurabilir. Fala bakılan kişi evli ise bu kişinin ailesine olan ilgisi daha yoğun ve duygusal hale gelebilir.

Falda görülen bir zürafa yavrusu ise anlamı çok farklı değildir. Zürafa görülmesi halinde nasıl yorumlandıysa aynı şekilde yorumlanabilir. Zürafa genellikle sıkıntıya ve iletişim zorluğuna işaret ettiği için zürafa yavrusu da yalnızca falda görülen sorunların düşünüldüğü kadar büyük olmayacağına delalet edebilir. Zürafa oldukça iri bir görünümdeyse; aksine sorunlar daha ciddi bir hal alabilir.

Zürafa Kafası ya da Zürafa Başı Görmek
Kahve falınızda zürafa kafası görmek, gözünüzde büyüttüğünüz bir işe başlayacağınızı ve ondan iyi sonuçlar elde edebileceğinize işaret eder.  Zürafa başı görmenin başka bir anlamı ise, gerçek bazı olaylarla yüz yüze geleceğiz ve yakın bir arkadaşınızı savunmak için, birçok insanı karşınıza alabileceğinizi göstermektedir.. Bu durumda kararınızı verirken, kimi korumanız gerektiğini seçerken dikkatli olmalısınız. Aksi takdirde kötü bir durumda kalabilirsiniz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın