Falda Bezelye Görmek, Kahve Falında Bezelye

Bezelye

Kahve falında bezelye görmek, genellikle hayırlı ve olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır. Ayrıca kişinin ömrünün uzun ve sağlıklı olacağınıda işaret eder. Bir süre herhangi bir hastalığa yakalanmayacağını ve huzurlu ve mutlu bir hayat yaşacağınızın habercisidir.

Falda bezelye görmek, eşiniz veya sevgilinizle kötü günler geçireceğinizi ve aldatılacağınızın göstergesi olabilir. Sevdiklerinizin hastanalacağına ve sıkıntılı günler yaşacağına tabir edilir. Aynı zamanda yakın bir zamanda beklediğiniz bir haberden memnun olmayacağına ve yaşantınızı oldukça değiştireceğine yorumlanır. Çoğu zaman uğursuz ve olumsuz durumların hayatınızda baş göstermesine ve yakın çevrenizden zarar göreceğinize işarettir. Çevrenizde dönen entirikaları biran önce farketmeli ve ona göre çözüm üretmelisiniz.

Kahve falında bezelye görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise özel yaşamınızda bir süre beraberlik sürdüğünüz kişi ile ilişkinizi resmi boyutlara taşıyacağınıza ve kısmetinizin açılacağının habercisidir. Duygusal olarak hayatınızda önemli adımlar atmaya başlayacaksınız ve kalbinizin sesine kulak vererek hareket etmeniz gereken bir dönem içerisine giriyorsunuz. Arkadaş çevrenizde, sevdiğiniz dostlarınızla ciddi problemler yaşabilirsiniz fakat içinizdeki özgürlük ruhunuda kontrol etmeniz gerektiğini unutmayın.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın