Falda Flamingo Görmek, Kahve Falında Flamingo

Flamingo

Kuşlar her zaman, kahve falında çıktıkları kişiye haber ve uğur getirmiştir. Flamingo da yine bu güzel kuşlardan birisidir. Flamingo kuşu falda 2 şeyi temsil eder: birincisi çok hayırlı ve çok güzel bir haberin geleceğini fakat henüz yola çıkmadığını, ikincisi ise fal sahibinin ağır başlılığı, sessizliği ve ağır başlılığı sayesinde manen çok iyi yerlere geleceği ve sabrının sonucunu alacağıdır.

Flamingo kısmet ve bereketi de temsil eder. Toplum içine karışıp aile kurmak, çevre edinmek ve çevrede çok sevilen bir kimse olmayı gösterir. Falında flamingo çıkan kişi bekâr ise hayırlı bir eş adayına ve büyük bir aşkı işaret eder. Pek çok flamingoyu bir arada görmek bir düğünü ya da kutlamayı sembolize ederken, su kenarında flamingo görmek yine hayırlı bir eşin sizi beklediğini gösterir. Bu konuda pek çok işaret de yan yana bulunuyorsa kesin olarak kısmeti delalet eder. Kahve falında flamingo çıkan kişinin yeni haberlere ve kısmetlere; mutluluğa hazırlanması gerekmektedir.

Kahve Falında Flamingo Sürüsü Görmek

Flamingo

Kahve falında flamingo sürüsü görmek; fal ve falcılık çok eski tarihlerden bu yana süregelmiştir. İnsanoğlu her zaman gelecekten haber almak istemiştir. Ne yazık ki insanlarımız gerçeği görmek istemiyorlar, fallar size geleceği göstermek yerine gelecekten ipuçları gösterir. Bu iki durum birbirinden çok farklıdır. Kahve falında flamingo sürüsü görmek hayvan kehanetlerinden yola çıkılan bir faldır. Fincanınızda ve ya tabağınızda oluşan flamingo sürüsü sizlere bir yolcunun geleceğini ve sizlere yol açıp yanlış giden hayatınıza dur diyeceğini ifade eder. Flamingo zarafetin temsilidir, sizlere böyle bir fal çıkması yaptığınız doğru işlerin karşılığını ala vaktinin geldiğini gösteriyor. Bu yolcu gelip te haberi verdikten sonra onu dinleyip dinlememek sizlerin elinde olan bir seçenektir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın