Falda Kaplumbağa Görmek, Kahve Falında Kaplumbağa

Bu yazımızda kahve falında kaplumbağa, su kaplumbağası, çift başlı kaplumbağa kafası, kaplumbağa yavrusu ve falda kaplumbağanın yanında yılan ve anahtar görmek sembollerinin ne anlama geldiğini bulabilirsiniz.

Kaplumbağa

Kahve falında görülen kaplumbağa reel hayattaki yavaşlığına göre yorumlanır. Yavaş gelişme gösteren olaylara karşı fal sahibinin sabrını koruması gerektiği yönünde uyarı niteliğindedir. Yaşanan bu süreçte fal sahibi kendine bazı dersler çıkartabilir. Kahve fincanının tam ortasında görülen kaplumbağalar, yeni haberlere göstergedir. Hali hazırda devam eden mahkemelik işleriniz varsa bunların çok geç sonuçlanacağına yorumlanabilir. Kaplumbağa fincanda ya da tabakta bir yılanla birlikte çıkmışsa mıymıntı bir kimsenin sizin işlerinizi yavaşlatacağını sembolize eder. Bu düşük enerjili insan çoğu zaman işlerinizi engelleyecektir. Bu nedenle tedbirli davranmakta yarar olacaktır.

Kahve Falında Kaplumbağa Kafası Görmek

Fincanınızda kaplumbağa kafası görülmüşse sizi çekiştiren insanlara delalet eder. Sizi çekiştiren insanlar iş yaşantınızda ya da akrabalarınız arasında olabilir. Fincandan bunu anlamanın pek bir yolu yoktur ama çıkan kaplumbağa bu anlamda iyiye işarettir. Çünkü kaplumbağa kafası bu insanların artık ağzının mühürleneceğine işaret eder. Eğer  kahve  falında çift başlı kaplumbağa görüldüyse, fal sahibi hakkında artık kimsenin kötü bir şey söylemeyeceği anlamına gelir.

Kahve Falında Kaplumbağa Yavrusu Görmek

Falda kaplumbağanın büyük ya da yavru olması maddi konularla ilişkilidir. Görülen kaplumbağa büyükse gelecek olan büyük bir para şeklinde yorumlanır. Kahve falında  görülen kaplumbağa yavrusu ise bu paranın miktarının küçük olacağına delalet eder. Kaplumbağa yavrusu ayrıca kendinizi keşfedeceğiniz bir süreci ifade eder. Bu keşif yeni kapıların açılmasını da sağlayacaktır.

Kahve Falında Kaplumbağa ve Anahtar Görmek

Falda kaplumbağa ve anahtar görmek, kişinin yakın bir zamanda bir isteğinin gerçekleşeceğine işaret eder. Aynı zamanda kişinin oldukça bakımlı, çekici ve dikkat çekici bir yapısı olduğuna da yorumlanır. Yeteneklerinizin farkına varın ve farkınızı ortaya koyun. Bazı yorumlara göre zenginliğin ve bilgeliğin habercisidir. Kahve falında kaplumbağanın yanında anahtar görmek, kişinin yaşamış olduğu sıkıntıların ve zorlukların artık yok olacağına delalet eder. Kurnazlık, dedikodu ve sıkıntılardan kurtulacaksınız. Enerjinizdeki değişimler ile birlikte ilerleyen günlerde ailevi sorunlarınız gündeme gelecek ve aile üyeleriniz ile karşılıklı olarak yaşadığınız sorunların çözümleri ile ilgili görüşekceksiniz. Olaylara karşı adil bir tutum sergilerseniz yaşadığınız sorunlar sizin için bir avantaja dönüşebilir. Haklı olduğunuz konularda ısrarlı olmalı ve gerçeklerin gün yüzüne çıkmasını sağlamalısınız.

Kahve Falında Su Kaplumbağası Görmek

Kahve falında su kaplumbağası görmek, hatalarınızdan ders çıkaracağınıza ve zorlukları teker teker atlatacağınız anlamına gelir. Karşınıza güzel kısmetler çıkacak ve hayatınız artık düzgün bir şekilde ilerleyecektir. Aşk hayatınızda ise sevgiliniz veya eşiniz ile birlikte maddi konularla ilgili alacağınız güzel haberlerden dolayı çok sevinecek ve birlikte yeni kararlar alacaksınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın