Falda Vapur Görmek, Kahve Falında Vapur

Vapur

Kahve falında vapur görmek, bir yolculuğa veya uzun zamandır sevdiğiniz bir kişinin yolunu beklediğinize işarettir. Aynı zamanda yeni bir iş kuracağınıza ve meslek değiştireceğinizin yorumu olabilir. Eğer o ay içerisinde bir deniz yolculuğu yaptıysanız şans sizden yana olacak ve maddi açısından oldukça kazançlı bir yıl geçireceksiniz.

Falda vapur görmenin anlamı keder, üzüntü ve sıkıntıların yakanızdan düşmeyeceğinize, sürekli huzursuz olacağınıza işarettir. Fakat bu kadar sorunu gözünüzde büyütmeden, sakin bir kafa ile tek tek çözebilirsiniz. Yorucu günlerin sonunda ferahlığa erişeceksiniz. Yaptığınız yanlış işlerden dolayı pişmanlık duyacak ve tekrar yapmamak için kendinize söz vereceksiniz.

Falda vapur görmenin anlamı nedir sorusunun bir diğer cevabı ise sevdiğiniz kişi ile oldukça tartışmalı günler yaşayacağınızı ve ayrılacağınızın bir habercisidir. Aldatma, kıskançlık gibi durumlar yaşanacak, göz yaşlarınız sel olup akacaktır. İlişki hayatınızda doğru kararlar vermeyi hayatta tecrübe ederek öğrenmenin zamanı sizin için gelmiştir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın