Falda Numara Görmek, Kahve Falında Numara

Numara

Kahve falında numara görmek , gördüğünüz numaranın kahve fincanında ki yerine göre yorumlanır. Numaralar bereketli bir döneme işarettir ve kahve fincanının ağız kısmına doğru , yukarıda ise bereketli bir yıl olacağına , kahve fincanının orta  kısımlarında ise  bereket dolu bir ay olacağına , fincanın alt kısmında yani tabanına doğru bir yerde ise bereketli günler geçireceğinize işarettir. Başka bir yoruma göre numara saygı ve sevgi görmek anlamı taşır. Size saygı duyan ve bunu açıkça belli eden insanların arasında olacağınızı ve  böyle bir ruh hali ile çok mutlu olacağınızı vurgularlar.  Falda numara görmek , aşk hayatının numaraya göre  yakın yada uzak olması anlamına gelir.

Kahve falında numara görmek ne anlama gelir sorusunun bir başka cevabı ise ;  işinizin zirve yapacağı tarihleri belirtmesidir. Örneğin fincanın yukarılarına doğru rakamlar varsa o yıl içinde iş hayatınız olumlu yönde gelişmelere şahit olacaktır.

Bir diğer yorumda aşk hayatına tuttuğunu koparma zamanını göstermesidir. Artık geri sayımın başladığını ve sonunda hayalini kurduğu yuvaya kavuşacağını müjdeleyen rakamlar , evli insanlar için aşkın en güzel hallerini yaşayacağı günlerin habercisidir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın