Saatlerin anlamı

Saatlerin anlamı

Tesadüf ve kader, iki kelime ve aralarında tam bir zıtlık var; dünyada tesadüf mü vardır yoksa kader mi? Bizlere göre bu sorunun cevabı sorulurken bellidir. Dünyada tesadüf diye bir nokta yoktur bütün dünya kader üstüne kurulmuştur. Kaderin en büyük yoldaşı ve arkadaşı ise zamandır; zaman kader için vazgeçilmezdir. Saatlerde zamanın belirtisi ve kaderin çizgisinden bizlere ipuçları veren olgulardır. Peki, zaman ve kader bizlere nasıl ipuçları verir? Kader çizgimizde zamanların eşitlenmesi ve bizlerin bunu bir anda görmemiz kaderimizin bize oyunudur. Örnek olarak saat 22.22 olmuş ve sizler bir anda gözünüzü saate çevirme zorunluluğu hissediyorsanız o zaman kader size bir ipucu ve ya uyarı vermektedir.

01:01 Saat Anlamı


İlk saatimiz 01.01 saatidir; kader ölçünüzde sizlere gözükecek ve başlangıçların saati olan bu dilim en önemli uyarı ve ipuçlarından biridir. Bunun adı başlangıçtır; yaşınız kaç olursa olsun mevkiiniz ne olursa olsun kader bir başlangıç şansı verecektir. Evde uzandığınız yerde yolda gittiğiniz yerde bir anda gözünüz saate döndü ve bu saat dilimine denk geldiniz o zaman hayatınızı kısa bir filim gibi düşünün nerede hata yaptıysanız bir inceleme yapın. Bugünden sonra sizler için başlangıç zamanı gelmiştir; aşk iş nerede büyük sıkıntınız varsa oradan bir başlangıç işareti geliyor. Hayatta yeniden doğuş için sizlere işaret veriliyor.

02:02 Saat Anlamı


2 saat anlamından önce kader anlamında farklı algılara işaret eden bir dilimdir; daha çok olumsuzları bize gösteren bu saat dilimi de sizler için önemli bir uyarıyı temsil eder. Hayatınızda çok karşılaşmayacağınız bir saat olmasını dileriz. Aşk üzerine çok yorum yapılan bu saat diliminde ayrılık ve aldatılma gibi birçok reel durum vardır. Sizler için bir anda saat çağrısı yapıldıysa ve saate baktığınızda bu saat dilimi ile karşılaştıysanız o zaman sizlere aşk hayatının bütün sert problemleri yüklenmiştir. Evliliğinize ve aşk hayatınıza dikkat edin ki bundan sonra ki süreçte büyük olumsuzluklar ile karşılaşmayın. Bizlerin sizlere elçi olarak uyarısıdır.

03:03 Saat Anlamı


3 rakamını merak ediyorsanız elinizi cüzdanınıza atın ve orada ki büyük boşluğa bakın. Bu boşluğun nasıl dolacağı konusunda sizlere birçok uyarı geliyor ama siz bunların farkında değilsiniz. 3 rakamı ekonomi üzerine bugüne kadar kayıp ettiğiniz durumları sizlere hatırlatmaya çalışıyor. Sizlerin farkında olmadığı bu süreçte kaybettiğiniz paralar yola çıkmış ve sizleri arıyor. Sizlerin onlara bir çağrıda bulunması gerekiyor ki sizler bu duruma hazır değilseniz kaybetmeye mahkûmsunuz. Yapmanız gereken yeni iş fikirleri ve ya yeni atılımlar yapmak, bu işten en kısa sürede karlı çıkmak olacaktır. Aksi takdirde elinizde olan her şeyi kaybetme ihtimaliniz beliriyor; bu saat dilimi karmaşaya yol açabileceğinden sizler ince eleme ile bu işi çözebilirsiniz.

04:04 Saat Anlamı


4 rakamı çifte şans anlamı taşıyor; bu ne demek? Bu zamanın kader kavramına emri sizler için değil bir sevdiğiniz için yapılmıştır ama siz bu durumu yapacaksınız. Durumu tam olarak anlamayanlar için daha açık anlatalım. Sizler için kader bu zamanı işaret ettiyse yapacağınız ilk şey kızınız ve oğlunuz için kaderde evlilik var mı? Kızınıza talip ve ya oğlunuzun evlenmek istediği biri varsa bu saat dilimi hayırlı günlere işaret etmektedir. Sizler bu hayırlı işlerde sadece elçi görevi görüyorsunuz; sizlerden kaderin istediği durumu yerine getirmeniz herkesin hayrına olacak bir durumdur.

05.05 Saat Anlamı


Saatimiz gittikçe gün doğumuna doğru yaklaşıyor ve sizler için kaderin farklı anlamları doğmaya devam ediyor; günün en zor saati yani en karanlık saati güneş doğmadan önceki saattir. Bu saat dilimi sizlere tek bir mesaj veriyor, hayatınızda çektiğiniz çilelerde en zor saatlere doğru ilerliyorsunuz. Attığınız her adım ters gidebilir, işleriniz tepetaklak olabilir. Evde karınızla problem yaşıyor olabilir, kocanızdan artık eskisi gibi ilgi göremiyor olabilirsiniz. Kader sizlere mesaj olarak tam da bu mesajı veriyor, artık zor günlerin içine gireceksiniz sabır edin manasında bir saat diliminden bahsediyoruz. Bu saat diliminde korku var gibi gözükse de bu durum sabrı işaret ediyor.

06:06 Saat Anlamı


Bu saate kadar uykusuz bir şekilde duruyorsanız ve sizler bir mesaj bekliyorken gözünüz gidip te saate takılıp 6 saatini görüyorsanız o zaman sizlere zor günlerin geçtiğinin en büyük mesajı verilmiş oldu. Evet, karanlıklar gidip te güneş açmaya başladı, bu zor zamanlardan kurtulmak için hep beklediniz ve çabaladınız, sizler için o zor günler geçti. Şimdi güneş doğdu ve her yer aydınlattı; bu sizler için yeniden doğuş anlamı taşıyor, özellikle aşk hayatınızda çektiğiniz bu kötü günlerden evliliğe, paraya adım atıyorsunuz. Dikkat edeceğiniz bir süreç var; sizler bu süreçte acele etmeyin ki dünya yine karanlığa çekim yapmasın. Güneş doğuyor, parlaklığında kaybolmayın.

07:07 Saat Anlamı


7 sayısı uğursuzluğun kaderde işareti olan rakamlardan biridir; insanlar geleceğe dair tahminler yapmaya çalışır bunu yaparken de kaderin kehaneti denen kavramlardan faydalanırlar; 7 rakamı da bu kehanetlere göre pekte iyi şans sayılmaz. Sizlere saat dilimi olarak 7-7 geldiyse o zaman yapacağınız ilk durum adım atacağınız işleri gözden geçirmek olacaktır. Sonrasında nerede sıkıntı var ve ya ihtimal var bu durumlara dikkat etmek de atacağınız ikinci adımdır. Aşk hayatınızda alttan almanız gereken bir süreç başlıyor, karşınızda bulunan eşiniz ne kadar set de olsa siz bu durumda sakin kalmalı ve ilişkiniz için alttan almayı kendinize en azından bu süreçte görev bilmelisiniz. Bu zorlu süreci ancak bu şekilde atlatabilirsiniz.

08:08 Saat Anlamı


8 rakamı bolluğa işaret eden bir rakamdır; gerek rüyanızda gerek falınızda gerekse saat dilimi olarak bu rakamı görmeniz bolluğa işaret eden bir simgedir. Dikkat ederseniz saatler aşk, ekonomi hayat üzerine birçok işaret verir. 8 rakamı da genel olarak bolluğa işaretin en büyük anlamıdır, bu durumdan karlı çıkmak sizlerin elinde olan bir durumdur. Bunu nasıl yapacağım sorusunun cevabı ise yatırım ve elinizde ki malların kıymetini bilmektir. Paranızı bu saat dilimi ile karşılaştıktan sonra neye yatırsanız karı elinizde göreceksiniz. Hayat sizlere büyük bir avantaj sağladı ki sizler bu şansı değerlendirme konusunda dikkatli adımlar atarsanız o zaman yüzünüz gülecektir.

09:09 Saat Anlamı


9 rakamı yalnızlığın tam işaretidir; sizlere bu günlerde kendi kabuğunuza çekilmenin ipuçları veriliyor; genel anlamda düzgün bir hayat yaşıyor olmanıza rağmen kendinizi bir üst seviyeye bir turlu çekemiyorsunuz. Sizleri durduran çevrenizdeki kalabalık, sizler hemen kendi kabuğunuza kısa süreliğine çekilin. Bu durumdan büyük fayda sağlayacaksınız. Önünüzde engel olan kişi kimse onu yalnız kaldığınız bu zamanda çözeceksiniz. Bu kişi ile ya ipleri tam olarak koparmak zorundasınız, ya da aranıza mesafe koymak zorundasınız. Bu şekilde hayatınızda bir değil iki level bir anda atlamış olacaksınız. Bu durumdan faydalanmak sizlerin elinde, kader ipucunu sizler vermiş durumda gerisi sizlere kalmış.

10.10 saat anlamı


Saat anlamlarında çift rakamların ilki olan 10 sayısı hem bolluğun hem de kısmetin tam anlamıdır; sizlere dileriz ki bu saat dilimi çıkar. Hem anlam olarak hem de işaret olarak saat anlamları içinde en güzel anlamlardan birine sahip olan bu sayımızın anlamında özellikle aşk yönünden birçok şans vardır. Evlenmek isteyen kişiler için bu rakamın görülmesi evliliğe adım atılacağı konusunda bir işarettir, her insana nasip olmayacak bir saat dilimi olan 10.10 saat dilimi sizlere denk geldiyse şimdiden aşk hayatınız için hayırlı olsun diyebiliriz. Sizlere bu işaret geldikten sonra daha ciddi adımlar atmanız gereken bir süreç başlamış demektir.

11:11 Saat Anlamı


11 saatinin anlamı sizlere kariyer gözüktüğüne işaret eder, bu saat dilimi hayalleri peşinde koşan kişilere gösterilir, bu süreçten sonra yapacağınız olay daha çok çalışmaktır. 11 saatinin anlamları içinde evet çok yükselme şansı olsa da bu süreçte gelişmek için çaba göstermeniz gerekmektedir. Dikkat edin bu kader kehanetleri sadece işarettir; yine yapacağınız sizlerin çabası olacaktır. Sizler çaba göstermediğiniz sürece bu işaretlerin hepsi boşa çıkacaktır. Hayatınızda doğru kişileri seçmek ve kendinize uygun işleri tercih etmek bu işaretlerin gerçekleşemesin kolaylaştıracaktır. Sizlere de 11.11 saat dilimi işaretlerle gösterildiyse o zaman yapacağınız ilk şey iş hayatınızda artık öne çıkma vaktinin geldiğini fark etmektir.

12:12 Saat Anlamı


Astrologların çoğu 12 saatine bir anlam yüklemez daha doğrusu yüklemekte zorlanır; hal bu ki 12 saat diliminin kehaneti çok açıktır. Bölünme deyince aklınıza çoğu zaman bir meyvenin bölünmesi gelir ama bizler sizlere 12 saat dilimini insanlar için bölünme ile ifade ederiz. Sizler böyle bir saat dilimini aniden gördüyseniz o zaman hayat olarak yeni bir dönem ve ya kendi içiniz de yeniden doğuş gerçekleşiyor olabilir. Sizden bir siz doğacak, bunu anlamakta zorluk çekenler için şöyle anlatalım, yaşınız kaç olursa olsun yeni bir hayat sizlere işaret edildi ve sizler bu işareti aldınız. Bu saat dilimini görenler için dönüş yok ki sizler artık siz değilsiniz.

13.13 saat anlamı


13 saat dilimi farklı literatürde farklı anlamlara işaret eder; 13 rakamına genel de olumsuz durumlar imge edilir; hatta 13 rakamı ortam olarak uğursuzluğun bedhah yönüdür. Sizler 13 rakamına maruz kaldıysanız o zaman yapacağınız tek olay uğursuzluktan uzak durmaktır. Uğursuz ne demek; uğursuz kelimesi yolunda gitmeyen ve ya yolunda gitmeyen durumlara sebebiyet veren her duruma yüklenen anlamdır. Sizler için yolunda gitmeyen bazı olayalar olacak; bunların sonunda karşınıza ne çıkar tam olarak bilmiyoruz ama adına ne derse desinler sizler için olumsuz günler başlıyor. Sizler de bu olaylardan nasıl kurtulacağınız noktasında yalnız kalabilirsiniz.

14:14 Saat Anlamı


14 saat dilimi ise 13 den farklı olarak daha berrak günlere işaret eder; 14 rakamı aşktan ve işten farklı olarak hayata yönelir. Sizler hayat anlamında uğursuzluktan çıkış ve berraklığa adım atma aşamasında olabilirsiniz. Bu durumdan fayda sağmak için kendinize en yakın zamanda bir tatil verin deriz. Sizler için huzurun aidiyet duygusuyla birleştiği bu günlerde kendinizi dinlendirmek için fırsat yaratın. Bu fırsatı da ruhunuza ait olan sizi bulmak için kullanın. Hayat geçip gidiyor sözünden çıkın ve bu hayatta benim yerim nedir? Sorusunun cevabını bulun. Bunu yaparken ister tatile çıkın ister ibadet yapın isterseniz de yoga yapın ama ruhunuzu dinleyin.

15:15 Saat Anlamı


Evde uzandığınız yerde ve ya başka bir işle meşgulken karşınıza çıkan 15.15 saat dilimi sadece bir saat değildir. Bu beklenti çağrısı olarak imgelenir; nasıl diyeceksiniz? Siz bu saat dilimi ile karşılaştığınız zaman hayatınızda sizlerden beklentisi olan biri var demektir. Bu sizlerin sevgilisi olabilir eşi ve ya ailesinden biri olabilir. Şöyle diyelim eşiniz evde sıkılmış ve bir tatil keyfi yaşamak istiyor olabilir ve ya anneniz sizler için endişe duyup bir çağrı bekliyor olabilir. Bunları anlamlandırmak sizlere kalmış olsa da tek bir gerçekten bahsedebiliriz ki sizler bu günlerde çevrenizi iyi analiz edip sizlere kimin ihtiyaç duyduğunu çözümlemek zorundasınız. Dikkat edin bu kişi sizlerin çok yakınında yer alıyor.

16:16 Saat Anlamı


Saat dilimleri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz; sizlere birkaç dilimde kehanet kelimesinden bahsetmiştik; hayat o kadar gariptir ki dünya sizlerin etrafında dönmese bile sanki sizlerin etrafında dönüyor gibi oluyor. Bunun nedeni herkesin kendi içinde yaşaması; sizler kendi etrafınızda sizler için birçok insanın yaşadığını unutmayın ki hayat kısır olmayan bir döngüdür. Bu saat dilimi de döngü içinde bolca dedikodunuz olduğuna dair belirtileri gösteriyor. Bu durumdan çıkaracağınız tek bir sonuç var sizi seven ve ya sevmeyen bir kişi çok hızlı biçim de dedikodunuzu yapıyor. Bu kişiyi bulmak ve ne söylediğini öğrenmek yine sizlerin elinde olan bir durumdur.

17:17 Saat Anlamı


Bu saat diliminin anlamı artık fikir birliğinin olduğudur; sizler bu hayatta yaşamınızda aşk dolu bir ömür istediniz ve bu ömür 17 saat dilimini görmenizle birlikte sizlere işaretlerle anlatılmaya başlandı. Bu zamana kadar sevdiğiniz kadın hep olumsuz düşünüyordu ve sizleri engelliyordu ve ya sevdiğiniz adam içinde bu geçerliydi. Artık onlarda sizlerle evlenmek ve aşkınıza karşılık mutlu bir yuva sahibi olmak istiyor. Bir erkek için yapması gereken olay sevdiğine doğru reel gerçek adımlar atmak olacaktır. Uzun lafın özeti sizler sevdiğinize evlenme teklifi etmek için geç kalıyor olabilirsiniz. Bu durumu lehinize çevirmek için daha ne bekliyorsunuz.

18.18 Saat Anlamı


Bu saat diliminin sizlerin kehanet defterinde yer almamasını çok isterdik ama bu yazıyı okuyor olmanız dileklerimizin boşa çıktığı anlamına gelir. Sizler bu saat dilimi ile karşılaşırken bile iş – aşk ikileminde kalmış olmalısınız. Bu ikilemde kaldıysanız sizler için tavsiyemiz iş olacaktır. İş hayatında yapacağınız atılımlar sizlerin aşk hayatında yücelmesini sağlayacaktır. Yanlış karar verip aşk hayatında adım atmayı düşünürseniz o zaman aldığınız yanlış kararın cezası olarak aşktan da kısa süre sonra uzak kalacaksınız. Bu saat dilimi karmaşanın tam adresi olarak karşınıza çıktı bir kere artık karar vermeden kurtulma şansına sahip değilsiniz. Şimdi gidin ve doğru adımı atın, kendi hayatınızda patron olun.

19:19 Saat Anlamı


İnsanlar zaman ve kaderi basit gördüğü için anlamları da basite indirmeye çalışır; genelde bu şekilde olan saat anlamlarına aşk meali yüklenir. Kader aştan çok büyüktür; bu saat dilimi de işler için kötüye gidecek durumları kehanet eder. Ne kadar çok çabalıyor olsanız da iş hayatınızda terse giden durumlar ile karşılaşıyorsunuz. Sizler için kader kötü oyunlar oynuyor ve bu durumdan kurtulmanın tek yolu sabır edip daha çok çalışmak. Şu anda ne kadar çok çaba gösterirseniz gösterin gözden düşme aşamasına gelmişsiniz. Bu durumda çok çalışmak yetmeyebilir; kendinizi iş hayatınızda ikinci kez kanıtlamak zorundasınız. Bu durumda ne yapanız gerektiğini en iyi siz biliyorsunuz.

20:20 Saat Anlamı


Çevreniz de birçok bencil insan var ve iz bunlardan uzak durmayı bir türlü başaramıyorsunuz; merak etmeyin bizlerde durumun farkındayız. Bencil insanlar hayatı çok zorlaştırır; bu durumdan da en çok ev hayatınız zarar görür; bunları bizlere siz değil sizlerin zaman anlamı diyor. Sizlere birkaç önerimiz olacaktır; bu durumda yapmanız gerek ilk durum bu insanı sakin bir şekilde tespit etmek ve hayatınızın hangi yönüne etki ediyor bunu çözümlemektir. Gerisi çok kolay bir şekilde hallolacaktır.

21:21 Saat Anlamı


Canlanmayan bir hayat mı diyorsunuz; sizler zaman olarak saatte 21.21 saat dilimi ile bir anda karşı karşıya kaldıysanız o zaman yapacağınız birçok durum vardır. Sizler için hızlanmasını istediğiniz hayat evde ve ya ev iş arasında mı geçiyor; bir kadın bu hayatı renkli kılmanıza yeter bu erkekler için anlamıdır ki kadınlar yaradılış olarak dünyayı güzel yapmak için gelmişlerdir. Kadınlar için ise bu kendiliğinden hayatı ancak iyi bir arkadaş değiştirebilir; siz kadınlar için iyi bir arkadaş seçeneği yeni çevreden olmak zorundadır. Bu durumdan çıkış yolu olarak tek yapacağınız durum budur. Sizler bu hayatı ne kadar bu şekilde istemeseniz de kader sizlere bu hayatı uygun gördü. Kaderinizi değiştirmek sizlerin elinde olan bir durumdur.

22:22 saat Saat Anlamı


Saat 22:22 dilimde yer alıyorsa bu sizler için büyük bir fırsatın geldiğini anlatır; hayat insanlara birçok kez şans verir ama bizler bu şansları doğru zamanda bulmadığımız için kötü şans hep yanımızda diye düşünürüz. Aslında kötü şans denen bir durum yoktur, kötü olan biz insanların bu şansı doğru değerlendiremememizdir. Sizler için bu fırsatın aşk ve ya iş mi olacağı konusunda bir fikir verme şansımız yoktur; bu durumu en iyi sizler yorumlayabilir ve bu durumdan en güzel şartta sizler çıkabilirsiniz.

23:23 Saat Anlamı


23 saat dilimi anlam olarak aşkın ve şehvetin doruklarda hissedilmesi gerektiğinin sizlere uyarısıdır. Bu şekilde bir saat dilimi ile karşılaştığınız zaman evdeki hayatınıza ve ya sevgilinizle olan hayatınıza yeni soluklar açmanın vakti gelmiştir. Bu durumda kendinizi şanslı hissetmek zorundasınız ki bu şekilde bir şans insanlara zor gelir; siz bu şansa nail oldunuz.

00:00 Saat Anlamı


Saatler ve anlamları içinde sizleri farklı coğrafyalara götürecek ve bu şekilde bir kaderiniz olduğuna dair bir saat diliminden bahsediyoruz; anlamı çok nettir, bu hayatta her şeyi sıfırlayın. Sizlere uyarımız şu olacak ki bu şekildedir saat dilimini gördüyseniz, doğru insanları seçip yanlış insanlarla yolu ayırma vakti gelmiştir. Bunu yaptığınız sürece hayat size bütün mutlulukların kapısını açacaktır.

Ters Saatlerin Anlamı

Saatlerin anlamını yukarıda öğrendiniz. Genelde hep olumlu şekilde yorumlanan saatlerin anlamı ters olunca pek olumlu yorumlanmamaktadır. Eğerki bu saatlerle karşılaşırsanız ters saatlerin anlamı konusunda bilgi sahibi olmanızda fayda var. İşte, anlamları…

01.10 Saat Anlamı

Karşınızdaki kişinin sizi sevmesi için fazlasınca mücadele etseniz de boş. O sizi hiç ama hiç sevmiyor. Bir an önce vazgeçin ondan…

02.20 Saat Anlamı

Bir insanla sürekli göz göze geldiğiniz için sizden hoşlandığını düşünüyorsunuz ama durum hiçte öyle değil. Siz ona baktığınız için bakışınızdan rahatsız oluyor ve bundan ötürü size bakıyor.

03.30 Saat Anlamı

Hoşlandığınız kişinin kalbinde biri var fakat bu sen olamazsın. Onu etkilemek için ne kadar çaba gösterirsen göste tüm çabalarınız boşa.

04.40 Saat Anlamı

Seni sevmesini bekleyerek boşuna zaman kaybetme. İlişkinizin güzel olması için başlasanız da zamanla aranızda bir soğukluk olacak ve sevdiğiniz sizden vazgeçecek.

05.50 Saat Anlamı

Etrafınızda olan ve sizi yakından takip eden biri var. Sizden çekindiği ve utandığı için bir türlü açılamıyor ama sizden hoşlandığı bir gerçek. Duygularınızı bir an önce belli edin.

10.01 Saat Anlamı

Sevdiğiniz sizinle evlenmek istiyor. Kısa süre içerisinde bir evlilik teklifi alabilirsiniz.

12.21 Saat Anlamı

Hayata toz pembe bakmaya son verin. Her zaman onun sizi sevdiğini düşünseniz de sevmediğini de fark etmeniz gerekiyor.

13.31 Saat Anlamı

Sizi düşünmeyeni siz hiç düşünmeyin. Sevdiğinizin aklında hep başka şeyler var. Ona göre davranmalısınız.

14.41 Saat Anlamı

Bu ana dek ilişkinizde güzel anılar biriktirdiniz. Beraber geçirdiğiniz zamanlar partneriniz için pek çok şey ifade ediyor. Hayatınızın geri kalanında sevdiğiniz sizinle ilgili planlar yapıyor.

15.51 Saat Anlamı

Yaptığınız küçücük hatadan dolayı sevdiğinizle aranız açıldı fakat bu kopuş sizin aşkınızı daha da depreştirdi. Önceden sevdiğiniz ama ayrıldığınız eski sevgilinizle tekrardan barışabilirsiniz.

20.02 Saat Anlamı

Sevdiğiniz kişinin sizinle ilgili tek hayali var o da sizinle evlenmek.

21.12 Saat Anlamı

Bildiğiniz üzere insanın aklı başka bir şeydeyse size odaklanması çok zor. Sevdiğinizin sürekli aklını meşgul ettiğiniz için söylenenleri çoğu zaman duymamaktadır.

23.32 Saat Anlamı

Küçük bir hoşlantıyla başlayan birlikteliğinizden kocaman bir aşk doğdu. Birbirinizin doğrusu sizsiniz. İlişkiniz için biraz daha çaba gösterin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.