Falda Sandal Görmek, Kahve Falında Sandal

Sandal

Kahve falında sandal görmek, sıkıntılarınızdan ve kederlerinizden kurtulacağınıza adeta tüy gibi hafif olacağınıza işarettir. Artık sizin içinde mutlu ve huzurlu günler yakın ve bu mutluluğu sizde tadacaksınız. Uzun bir süredir çektiğiniz darlık, zahmetler ve çileler yerini neşeli ve keyifli günlere bırakacaktır.

Falda sandal görmek, tatiliğin, ortam değişikliğinin ve mutluluğun sembolüdür. Kısa bir süre içerisinde size tatil yolu gözüküyor ve bol bol yeni yerleri gezecek, rahat hayatın tadını çıkaracaksınız. Geçmişte yaşadığınız acılı günler, fakirlik ve sıkıntılar bu dönemden sonra keyifli günler yaşayacaksınız.Dilek ve dualarınız kabul olacak, uzun zamandır yaşamak istediğiniz hayalleri tek tek yaşayacaksınız. Maddi açıdan yükselişe geçeceğiniz bu dönemlerde, yeni arabalara ve evlere sahip olacaksınız.

Kahve falında sandal görmek, aşk hayatınızda eşiniz veya sevgiliniz ile aranızda bazı tartışmalar gündeme gelecek ve birbirinizin kalbini oldukça kıracaksınız. Bu sarsıntılı dönemleri uzun sürdürmemek ve tartışma sonrasında karşınızdaki kişinin gönlünü almak, barışma amacıyla ilk adımı karşı tarafın atmasını beklemeden ilk olarak siz atmalısınız. Aksi takdirde aranızdaki sevgi bağları tek tek kopacak ve ilişkiniz bozulmaya başlayacaktır.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın