Falda Yıldız Görmek, Kahve Falında Yıldız

Yıldız

Kahve falında yıldız görmek, şerefli ve değerli bir insan olduğunuzun bir göstergesidir. Uzak diyarlardan sevdiklerinizi bir süre içerisinde misafir edeceğinize işarettir. Sevdikleriniz ve uzun süredir görüşmediğiniz insanlarla görüşeceksiniz.

Falda yıldız görmek, musibet ve belaların sizle olacağına ve hayatınızda huzursuz günlerin başlayacağına işarettir. Aynı zamanda hastalığa, belaya, kötülüğüne, mal kayıplarına, boşanmalarada işarettir.Yıldız görmenin bir diğer anlamı, şansın, zenginliğin ve sağlığın simgesidir. Geçmiş yaşantınızdaki hatalarınızı sürekli olarak her defasında tekrarlıyorsanız, yanlış yoldasınız demektir. Biran önce kendinize çeki düzen vermenin zamanı gelmiş demektir.

Yıldız görmek, iş ve okul hayatınızda önde gelen isimlerden birisi haline geleceğinize, büyük projelere imza atarak, sürekli yeni girişimler yapacağınıza, şehrinize yeni iş fırsatları getireceğinize işarettir. İlişki hayatınızda ise yıldız görmek, çocuğa işarettir. Sevdiğiniz bir kişiden kız çocuğuna sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın