Falda Kedi Görmek, Kahve Falında Kedi

Bu yazımızda kahve falında yatan kedi, kedi kafası, kedi gözü, kedi patisi, kedi kulağı, kedi kuyruğu ve falda kedi yavrusu görmek sembollerinin ne anlama geldiğini bulabilirsiniz.

Kedi

Kahve falında kedi simgesinin görülmesi, fincan sahibi olan kişinin iyi ve anlayışlı birisi ile tanışacağını işaret eder. Bu kişi arkadaş ya da sevgili olabilir. Kahve falında kedi simgesi görmenin birçok farklı anlamı mevcuttur. Bu anlamlar ise kedi simgesinin etrafında yer alan diğer simgeler ile değişmektedir. Kahve falında görülen kedinin etrafında benekler ya da kalp var ise yakın zamanda hayatını birisi ile birleştireceğine işaret eder. Tek başına duran kedi simgesi var ise eğer çevresinde yer alan sevdiği bir kişinin nankörlüğüne tanık olacağını işaret etmektedir. Bu nedenden dolayı fincan sahibi olan kişinin yakın çevresine dikkat etmesi gerekmektedir.

Kahve Falında Kedi Kafası

Kahve falında kedi kafasının görülmesi fincan sahibi olan kişinin etrafında yer alan kişilerin nankör davranışlarına maruz kalacağını işaret etmektedir. Fincan sahibi olan kişinin etrafında yer alan kişilerin aslında nankör ve kötü kişiler olduğunu görmesini işaret etmektedir. Bu kişiler sadece çıkar ilişkisine baktığı ve sana sadece işi düştüğü zaman yazdığı anlamına gelmektedir. Fincan sahibi olan kişinin sürekli olarak ilgilenmek istediği bu kişilere aslında hak ettiklerinden daha fazla değer vermiş olduğunu göstermektedir. Bu nedenden dolayı sürekli olarak mutsuz hissetmektedir. Kahve falında kedi kafası simgesinin olması fincan sahibinin bu durumdan kurtulmasını işaret etmektedir.

Kahve Falında Kedi Yavrusu

Kahve falında kedi yavrusu simgesinin görülmesi ise fincan sahibi olan kişinin başına gelecek olan küçük sorunların ve kurulan hayaller ulaşırken çıkacak engellerin ortadan kalkacağına işaret etmektedir. Karşılaşılan bu engeller ve sorunlar her zaman sanıldığından küçük olmaktadır. Aynı zamanda da kısa bir süre içerisinde ortadan kalkarak yapılan planın işlemesine olanak sağlamaktadır. Bu engeller ortaya çıktığı zaman çevrenizde olan kişilerin gerçek yüzünü görmeniz mümkün olacaktır. Küçük sorunlar sonucunda büyük dersler alarak hayatınızda yer verdiğiniz kişilerin aslında gereksiz olduğunuz anlamanız mümkün olacaktır. Size gerçekten değer veren dostlarınız sayesinde hayatınız daha değerli ve iyi olması mümkün olacaktır.

Kahve Falında Kedi Patisi

Kahve falında kedi patisi simgesinin yer alması işlerin rayına oturacağını işaret etmektedir. Çabalarınızın karşılığını alacağınızı ve daha verimli işler yapacağınızı göstermektedir. Fakat kedi patisi simgesi gören kişinin etrafında yer alan kişiler ile birlikte olması son derece önemlidir. Çünkü bu kişiler sayesinde başarınız katlanacaktır. Kedi patisi simgesinin görülmesi siyasi bir atak yapmanızı mümkün kılmaktadır. Siyasi açıdan sürekli olarak düşünmüş olduğunuz girişimi yapmanız mümkün olmaktadır. Yaşanan olaylara bakış açınız ile çevrenizi etkilediğiniz için böyle bir atak sonucunda başarıyı yakalamanız mümkün olmaktadır.

Kahve Falında Kedi Gözü

Kahve falında kedi gözünün görülmesi ise fincan sahibi olan kişinin güvenli bir hayat süreceğini işaret etmektedir. Fincan sahibi olan kişinin kötü olaylardan ve kötü kişilerden kendisini koruyacağını işaret etmektedir. Fincan sahibi olan kişinin atak yapmaktan çekindiğini ve kendi kabuğu içerisinde yaşadığını göstermektedir. Fakat fincan sahibi olan kişi dilediği takdirde kuvvetli bir atak yaparak bu durgunluğu sonlandıralabilmektedir.

Kahve Falında Kedi Yüzü

Kahve falında kedi yüzü görülmesi fal sahibi olan kişinin ya da çevresinde yer alan kişinin çözülmesi gereken bir derdinin olduğuna işaret etmektedir. Çevresinde yer alan kişilerden yardım alması gerektiğini işaret etmektedir. Çünkü bu sorun ile tek başına mücadele etmesi yeterli olmamaktadır. Çevresinde yer alan güvendiği insanlar ile birlikte bu sorunun üstesinde gelmesi mümkün olmaktadır. Aynı zamanda fincan sahibi olan kişi yakın çevresinde güvenilir ve dürüst olması bilinmektedir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın