Fil

Kahve falında fil görmek, hayırlı ve güzel haberlerin sembolüdür. Kahve falında çıkan fil, fal sahibinin iş hayatında önemli başarılar sağlayacağına delalettir. Fal sahibi, bir yerden iş haberi bekliyorsa ya da iş kurmak istiyorsa bu isteği gerçekleşecek demektir. Kahve falında görülen fil figürü, miras şeklinde de yorumlanır. Fal sahibi, yakın zaman içerisinde bir miras haberi alabilir. Bu miras, fal sahibinin hayatını değiştirecek ve ona mutluluk getirecektir. Fal sahibinin, girmek istediği bir iş var ise, bir tanıdık sayesinde işe kabul edileceğini gösterir. Fal sahibinin bir işi var ise, işinde önemli mevkilere geleceği şeklinde yorumlanabilir. Kahve falında görülen fil, ilişki konusunda hayırlı bir kişiyle tanışmayacağınızı gösterir. Bu kişi, fal sahibinin hayatına aniden girecek ve fal sahibini etkileyecektir. Fakat bu kişi, fal sahibi için güvenilmez biridir. Hayatınıza girecek kişilere çabuk bağlanmamanız ve onları güven konusunda sınamanız önerilir. Bu şekilde size zarar verecek olan kişilerden uzak durabilirsiniz.

Kahve falında fil görmek, falda sadece filin kafası görülüyorsa, yeni biriyle tanışacağınıza işaret eder. Falda fil yavrusu görmek, hayırlı bir insanın size yardım eli uzatacağına işarettir. Yaşlı ve büyük fil görmek, size kırgın olan çevrenizdeki yaşlı bir kişi, sizden özür bekliyor demektir. Falda görülen fildişi ise, eşinize ve sevgilinize önem vermeniz gerektiği şeklinde yorumlanır. Fil burnu görmek, sözünüzü geçiren biri olduğunuzu gösterir.

Kahve falında fil görmek hayırlı haberlere işarettir. Özellikle kişinin yüksek mevkilerde yakın bir tanıdığı varsa bu onun büyük yardımlarının olacağına işarettir.

Bu yardım kişinin çok önemli yerlere gelmesine ve bu işten kazançlı çıkmasına yardımcı olacaktır. Özellikle çevrede bulanan varlıklı kişiler fal sahibine destek olacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca falında fil görünen kişiye bir tanıdığından miras ve mal kalabilir. Kahve falında fil görülmesi fal sahibinin bir iş için atılımda bulanacağı ve bu işten karlı çıkacağı olarak da yorumlanır.

Fil ilişki konusunda ise beğenilen kişi ile beraberliğin olmayacağına işarettir. Fil yavrusu çok iyi ve merhametli biri ile tanışacağınıza, fil kafası ise hayatınıza güvenilmez birinin gireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Fil” için 4 yorum

 • 16 Ekim 2017 tarihinde, saat 22:51
  Permalink

  Girecek

 • 05 Ekim 2015 tarihinde, saat 11:13
  Permalink

  Deve Ne anla gelir

 • 07 Ağustos 2015 tarihinde, saat 16:01
  Permalink

  Falda yüzük görmek

 • 03 Ekim 2014 tarihinde, saat 16:10
  Permalink

  hayatim yoluna girecek mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.